İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Teslimat Bilgileri

Siparişiniz, taşıma şirketi tarafından ücretsiz ve sigortalı olarak teslim edilecektir.

Siparişiniz, taşıma şirketi tarafından size teslim edilene kadar hamikuyumculuk.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Satın aldığınız mücevher, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Mücevherler için özel ahşap kutusunda, mücevher sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte çok özel ambalajında belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin, taşıma şirketine kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız mücevhere ait detay sayfasında belirtilmektedir.

Üretim işlemleri büyük ölçüde el emeğiyle gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle üretim ve teslimat, nadiren belirtilen süreyi aşabilir.

Hazırlanan siparişler, taşıma şirketine Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Taşıma şirketi Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Siparişiniz taşıma şirketine teslim edildiğinde e-posta ve SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, taşıma şirketi ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde taşıma şirketiyle irtibata geçmemesi halinde, taşıma şirketi paketi hamikuyumculuk.com'a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Mücevherin, eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, taşıma şirketi yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. hamikuyumculuk.com sipariş yetkilisine telefon veya email adresimizi kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Mücevheri teslim aldığınızda, taşıma şirketinin görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.