İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Garanti Bilgileri

hamikuyumculuk.com web sitesindeki tüm ürünler Hami Kuyumculuk bakım garantisi altında, özel mücevher sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Hami kuyumculuk, satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak için her zaman yanınızdadır.

Hami Kuyumculuk dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir.

Kargo ile ilgili olarak, bütün paketlerimizi sigortalı olarak yollamaktayız, ve paketin güvenli bir şekilde size teslim edilmesi bizim sorumluluğumuz altındadır. Bu konuda hem alıcının hemde satıcının birlikte calışması oldukça önemlidir. Size düşen kısım, lütfen kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız ve bize haber veriniz.

Bu konu ile ilgili sorularınızı bize telefon numaramızdan ulaşarak veya hamikuyumculuk@gmail.com email adresimizden yazarak iletebilirsiniz.